Początki Forever Living

Początkiem historii Forever Living Products jest jeden człowiek i ambitne marzenie. Rex Maughan latami poszukiwał pomysłu biznesowego, który byłby spełnieniem jego dwóch największych celów: lepszego zdrowia i finansowej niezależności. To, czego szukał, znalazł w 1978 roku i zaprosił 43 osoby na pierwsze w historii Forever Living Products spotkanie, które odbyło się w Tempe w Arizonie. Od tego pojedynczego wydarzenia rozpoczęła się podróż, która doprowadziła do niewyobrażalnego sukcesu biznesowego.

Rex i pierwsi dystrybutorzy szybko zdali sobie sprawę z tego, że mnóstwo osób poszukuje tego samego, co oni. Ludzie byli zmęczeni słuchaniem tych samych starych przepisów na lepsze samopoczucie. Szukali nowych, naturalnych alternatyw poprawy zdrowia. A dla wielu, poprawa zdrowia była dopiero początkiem. Odkryli oni szansę, która dała im większą kontrolę nad tym jak spędzają czas i jak zarabiają.

Forever Living Products z marzenia jednego człowieka szybko stało się marzeniem wielu ludzi. Wachlarz naszych produktów i prostota naszego planu biznesowego sprawiały, że każdy kto tego pragnął, mógł poprawić jakość swojego życia. Niektórzy zaczynali jako klienci poszukujący produktów dla lepszego zdrowia, a następnie z zadowolonych konsumentów stawali się niezależnymi przedsiębiorcami FLP. Inni od razu dostrzegali forever living productspotencjał biznesowy i zaczynali budować odnoszące sukcesy organizacje. Niezależnie od powodów zaangażowania, efekty były takie same. Ich sukces był coraz większy, a co więcej, pomagali też innym w poprawie zdrowia i sytuacji finansowej. Dzisiaj, 33 lata później, FLP ma ponad 9,5 miliona dystrybutorów w ponad 145 kr

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.